ynetbiz

מדור פרסומי

קבוצת גבאי – כל מה שאתם צריכים לדעת על נדל"ן מניב

לא מעט אנשים שואלים מהו בעצם נדל"ן מניב. המומחים של קבוצת גבאי שמחים להנגיש לכם מידע קונקרטי לגבי נדל"ן מניב, בחירת נכס להשקעה ובאופן כללי, היכרות עם עולם ההשקעות בתחום הנדל"ן. כשמדובר בעולם כל כך מעניין, המורכבות היא חלק ממנו. עם הזמן, יתברר לכם לאחר קריאת המאמר שלא מדובר בנושא מסובך מדי

מדור פרסומי  | מוגש מטעם קבוצת גבאי | 08/06/2022


מהו נדל"ן מניב ומהם הנכסים הרלוונטיים להשקעה? נדל"ן מניב הוא למעשה כל נכס מושכר המאפשר הכנסה כספית קבועה, יציבה ורציפה. במקרים בהם ההכנסה הכספית גבוהה מעלות המימון או הריבית, המשמעות של זה היא רווח כספי איכותי יותר עבור המשקיעים בנכס. לכן, לא מעט משקיעים בישראל ובעולם מתעניינים בנדל"ן מניב. אחרי הכל, מדובר באחת הדרכים הטובות ביותר לייצר הכנסה קבועה ושוטפת.

בהמשך להסבר של המומחים של קבוצת גבאי על המשמעות של נדל"ן מניב, חשוב להבין שיש כמה סוגים של נכסים המתאימים לתחום זה:

  • מבני משרדים
  • מבני מגורים
  • חנויות
  • מחסנים
  • בתי מלון
  • חניונים
  • מוסדות

כל אחד מסוגי הנכס כולל מאפיינים שונים. לכן, לפני שאתם משקיעים כדאי לזהות את פוטנציאל ההשקעה. כמובן, חשוב גם להיות מלווים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר במידה ואין לכם ידע בתחום.

לבחור את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, בשביל ההצלחה שלכם
אם אתם פחות מבינים בתחום, זה רק טבעי והגיוני לבחור אנשי מקצוע ומומלץ מהטובים ביותר – זאת על מנת שיסייעו לכם וילוו אתכם מהצעד הראשון שתעשו אל תוך עולם הנדל"ן המניב.

אנשי המקצוע הנכונים וברמה הגבוהה ביותר, יבצעו את ההשוואה המתאימה בין סוגי הנכסים השונים, ידאגו לתשואה גבוהה עם מינימום סיכון ויעשו את כל זאת תוך ניצול הניסיון, הוותק והיכולות הייחודיים להם.

צילום: freepik

נדל"ן מניב יש להתאים ברמה האישית – בין אם אלו קרקעות להשקעה ובין אם אלו נכסים קיימים, וכמובן תלוי איזורים. ההכרה העמוקה של התחום מאפשרת לכם לעקוב אחר הנכס מקרוב ואף לבצע רכישה של הנכס המניב במחיר יותר טוב ובתשואה גבוהה מהשכירות.

נכס מניב פרטי או נכס מניב מסחרי – מה עדיף לכם?

בחירת נדל"ן מניב מחייבת ידיעת ההבדלים בין נכסים פרטיים לבין הנכסים המסחריים ולשם כך יש לבצע השוואה בין הנכסים הפרטיים למסחריים, ולהבין משמעותית את ההגדרות.

נכס מניב פרטי הוא דירות, וילות ובנייני מגורים, כאשר קהל היעד הוא כמובן דיירים פרטיים. נכס מסחרי, לעומת זאת, הוא מבנה מסחרי, מבנה תעשייתי, אולם, חנות, מרכז קניות, מגרשים ועוד.

אם אתם רוצים שהנכס אכן יתאים לציפיות התשואה שאתם מבקשים, יש לוודא מיהו קהל היעד המתאים ומהו ההון העצמי ביחס לרמות ההשקעה.

כאשר אתם בוחרים נכון את הנכס לצורך ההשקעה, חשוב להביא בחשבון את השפעתו על התקציב. להשפעה זו יש משמעות גם בטווח הארוך וגם בטווח הקצר. למעשה, עליכם לייצר מנוף לצורך השקעות נוספות משום שהנכס שבו אתם משקיעים מייצר רווח והכנסה. באופן שכזה, תוכלו לנצל אותו כדי לקנות נכסים נוספים וכן הלאה.

ההשוואה בין נכסים פרטיים למסחריים היא מחויבת בכל השקעה. יש לה משמעות ייחודית בבחירת הנכס המניב. בעולם של נדל"ן מניב יש לתת דגש להבדלים המביאים תמונה משלימה עבור המשאבים והצרכים, ובכך מקבלים עוד שכבה המאפשרת התאמה אישית.

קבוצת גבאי – הבית שלכם לנדל"ן מניב

חברת הבניה קבוצת גבאי היא מהוותיקות בעולם הבניה. החברה נוסדה בשנות השמונים של המאה ה-20 על ידי שמשון גבאי, ומנהלים אותה כיום ילדיו כאשר בראשות החברה עומד בנו, אלי גבאי.

החברה דוגלת בערך של משפחה ומצוינות, ודורות ההמשך בהחלט ממשיכים את ערכים אלו בכל פרויקט ופרויקט. עם נסיון עשיר בפרויקטים של בניה מהיסוד, שיפוצים מורכבים וקלים תוך פרויקטים של התחדשות עירונית, קבוצת גבאי שומרת על מוניטין איכותי ורמה מקצועית גבוהה.

קבוצת גבאי בעלת סיווג קבלני ג'5 ומתפקדת גם בתור יזמית וגם בתור מבצעת הפרויקט. באופן שכזה, החברה מאפשרת ליווי מקצועי ואישי לכל זמן הפרויקט ולכל הדיירים שמקבלים את הידיים הטובות ביותר ובמקום הבטוח ביותר.

קבוצת גבאי כיום בעלת כ-1,200 יחידות דיור כאשר כולן נמצאות בביצוע ושיווק, ופרושות על פני 14 פרויקטים שונים בערים רבות. עוד 7,300 יחידות דיור נמצאות בשלבים מתקדמים ברחבי הארץ. הקבוצה ידועה בניהול מקצועי, איכותי ומבוסס הצלחות.

קבוצת גבאי היא שחקנית משמעותית בתחום הנדל"ן בכלל ובעולם הבניה ועולם ההתחדשות העירונית בפרט, כאשר היא מקדמת אלפי יחידות דיור במגוון של פרויקטים יוקרתיים בערים רבות בארץ.

לקבוצה חוסן פיננסי משמעותי המאפשר לה לבצע בניה מקצועית ברמה גבוהה וברמה איכותית. הקבוצה עומדת בלוח הזמנים, מעניקה שירות אישי ומסור לכל לקוח ולקוח ומתכננת באופן מדויק פרויקטים ברמה גבוהה.

תכנון נכון ואנשי מקצוע ברמה גבוהה מביאים להצלחה

כל פרויקט, בין אם מדובר בפרויקט התחדשות עירונית ובין אם זהו פרויקט של נדל"ן מניב פרטי או מסחרי, או פרויקט בניה לצורך מגורים – מחייב תכנון נכון ומדויק. לפני הכל, יש לשים לב לתקציב נכון. לתכנית עבודה מסודרת. לכתב כמויות מקצועי ובאופן כללי למעורבות גבוהה ועבודה נכונה יחד.

כאשר יש לכם חיבור הנכון וכימיה עם אנשי המקצוע, אין שום סיבה שלא תצלחו את הפרויקטים ברמה גבוהה.

עם קבוצת גבאי תוכלו להתחיל מהצעד הראשון בתחושה טובה, בביטחון ובהרגשה שיש לכם גב ועל מי לסמוך. צוות מקצועי המוכשר פורמלית לעסוק במגוון הרבדים והתחומים בפרויקטים השונים, מספק מענה לכל שאלה ושאלה ויכולת להשתלט על מגוון של סיטואציות בו בזמן להתרחשות שלהן ועם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

כי ביחד, עם הידיים הנכונות והבית הבטוח, פשוט תוכלו להגיע רחוק.

לפרטים נוספים>>>

חזרה למעלה